خدمات آژانس ریوند در حوزه کسب و کارهای مرتبط با صنعت گردشگری

اگر شما یک ایرلاین, آژانس مسافرتی, هتل, تور لیدر, اقامت گاه بومگردی یا یک مکان تفریحی هیجان انگیز هستید تیم ریوند مناسب شماست.

بازاریابی گردشگری

به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ که در حوزه گردشگری فعالیت می کند, تحقیقات بازار و تدوین استراتژی رکن اصلی کار ما می باشد. قبل از انجام هر گونه فعالیت بازاریابی باید تحقیق بازار به طور کامل صورت گیرد تا بتوان نتایج رو به درستی بررسی کرد.

تحقیق بازار و تدوین استراتژی

استراتژی بازاریابی

استراتژی بازاریابی

قدم اول در هر تصمیم بازاریابی تدوین استراتژی می باشد. هنگامی که استراتژی شما چیده شد تیم ریوند بهترین تاکتیک ها را برای شما اجرا میکند.

بازاریابی صنعت گردشگری

تحلیل رقبا

با تحلیل, نقاط قوت و ضعف رقبای بالقوه و بالفعل شما شناسایی میشوند و تهدیدها و فرصت های موجود بررسی می شوند.

تحلیل کسب و کار

تحلیل کسب و کار شما

ابتدا کسب و کار شما توسط تیم ریوند کاملا تحلیل میشود. نقطا قوت و ضعف آن شناسایی میشود تا گام های بعدی اجرا شوند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ریوند

اگر می خواهید برای کسب و کار خود یک ویترینی داشته باشید تا سایر افراد بتوانند با کسب و کار شما آشنا شوند قدرت وب سایت و موبایل اپلیکیشن را دست کم نگیرید. شما به راحتی میتوانید ارتباط با مشتریان خود را بهبود دهید, باشگاه مشتریان هیجان انگیز داشته باشید و در نتیجه رشد کسب و کار خود را چندین برابر کنید.

طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

اگر میخواهید کسب و کار شما جزئی از زندگی روزمره افراد شود ما به شما کمک میکنیم تا با طراحی یک موبایل اپلیکشن با رابط کاربری فوق العاده این کار را انجام دهید. میتوانید با هوشمند سازی کسب و کار خود بهره وری آن را بالا ببرید.

طراحی وب سیات

طراحی وب سایت

به منظور کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ ایجاد وبسایت گام اصلی ست. ریوند با طراحی مدرن و مطابق سلیقه شما وبسایتی با جدیدترین متدها طراحی میکند. با یک پنل مدیریت این امکان را به شما می دهیم که کسب و کار خود را مدیریت کنید.

بازطراحی سایت

بازطراحی وب سایت

اگر هم اکنون وب سایتی دارید تیم ریوند می تواند در جهت بهبود طراحی بصری و رابط کاربری سایت به شما در رشد کسب و کارتان کمک کند. با وب سایت خود میتوانید نشان دهید که کسب و کارتان چه هدفی را دنبال می کند.

طراحی سایت

به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ, ما از اهمیت شبکه های اجتماعی در تدوین استراتژی بازاریابی شما کاملا آگاه هستیم.
قدرت شبکه های اجتماعی در این است که شما تعداد نامحدودی موقعیت برای ارتباط با کاربران بالقوه و بالفعل خود از طریق کانال های مختلف دارید.
ما با همکاری شما استراتژی دقیق شبکه های اجتماعی شما را که یکی از دغدغه امروزی کسب و کارهای کوچک و بزرگ است ایجاد میکنیم.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت تلگرام

مدیریت تلگرام

تیم ریوند به راحتی می تواند با تلگرام به جذب و حفظ مشتریان شما در جهت پیشرفت کسب و کار شما کمک کند.کیفیت مطالب و محتوای شما از مهترین بخش بازاریابی تلگرام می باشد که تیم ریوند با تجربه خود می تواند این کیفیت را بهبود بخشد.

مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام

صفحه اینستاگرام یک کسب‌وکار همانند وب سایت نمایش دهنده آن کسب و کار است. کاربر با مراجعه به پیج شما باید تمام خصوصیات کسب و کار شما را متوجه شود و علاوه برآن با جذابیت پیج باید به سوی کسب و کار شما جذب شود.

تدوین استراتژی شبکه های اجتماعی

استراتژی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی در کسب و کار های حوزه ی گردشگری تاثیر فراوانی دارند. تیم ریوند با تخصص و تجربه خود در حوزه گردشگری می تواند می تواند شبکه های اجتماعی شما را به راحتی مدیریت و در جذب کاربران به شما کمک کند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی
مدیریت شبکه های اجتماعی

در حوزه گردشگری اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را در گوگل یا سایر موتورهای جست و جو پیدا میکنند. پس اگر میخواهید در کنار رقبای خود بتوانید به کار ادامه دهید از اهمیت سئو نباید غافل شوید. تیم ریوند با تجربه خود در حوزه گردشگری می تواند در تولید محتوای و بهبود سئو سایت به شما کمک کند.

بهینه سازی موتور جست و جو

استراتژی کلمه های کلیدی

استراتژی کلمه های کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی هدفمند از مهمترین قسمت های بهینه سازی موتورهای جست و جو می باشد که نیازمند تحلیل و تجربه ی فراوانی ست. تیم ریوند می تواند به شما کمک کند تا به بهترین صورت کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید تا به راحتی به هدف خود نزدیک شوید.

ایجاد بک لینک

ایجاد بک لینک

برای بهبود سئو باید توجه ویژه ای به بک لینک کرد. نقش بک لینک در حوزه گردشگری بسیار چشمگیر می باشد. ریوند می تواند از سایت های معتبر گردشگری برای سایت شما بک لینک تهیه کند تا علاوه بر بهبود رتبه ی لینک های شما, کاربران هدفمند را به سمت سایت شما جذب کند.

مدیریت سئو

تولید محتوا و سئو

تیم ما با تجربه خود می تواند محتواهایی ایجاد کند که جذاب و سرگرم کننده باشد و کاربران علاقه مند به خواندن آن ها باشند. همچنین در انتخاب کلمات کلیدی میتواند به شما کمک کند و در آخر جایگاه محتوای شما را در موتورهای جست و جو بهبود بخشد.

بهینه سازی موتور جستجو

سایر روش های تبلیغاتی

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ در صنعت گردشگری بازدهی بالایی دارد. تیم ریوند میتواند در طراحی ایمیل های گرافیکی,متنی و ... شما را همراهی کند. همچنین میتوانیم در انتخاب مخاطبان و دیگر شاخص های ایمیل مارکتینگ کنار شما باشیم و به ایجاد وفاداری, آگاه سازی از برند و افزایش اعتماد به شما کمک کنیم.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی از جمله تبلیغاتی ست که با هدفمند کردن آن میتوانید در جذب یوزر جدید یا ریتارگتینگ استفاده کنید. تیم ریوند میتواند طوری استراتژی تبلیغات شما را بچیند که هم باعث معرفی شما شود هم ترافیک زیاد اما کاملا هدفمند به سمت سایت شما بیاید.

ادوردز

ADWORDS

یکی از روش های تبلیغی متعارف در حوزه گردشگری تبلیغ در گوگل که محبوبترین موتور جست و جو در بین کاربران ایرانی ست, می باشد. تیم ادروردز ریوند با تجربه خود می تواند طوری استراتژی تبلیغ شما را بچیند که با هزینه ای کمتر بالاترین بازدهی را داشته باشید.