بهترین خدمات

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ  یکی از به روزترین روش های  برندسازی و بازاریابی است و می تواند تاثیر مثبتی بر سئو سایت شما داشته باشد. رپورتاژ در واقع یک نوع از تبلیغات متنی در قالب یک گزارش برای معرفی خدمات یا محصول یا بهترین ویژگی های کسب و کار شما  است. در واقع رپورتاژ آگهی به شما کمک میکند تا مشتریانتان  را در مسیر مخصوصی که میخواهید برایشان رقم بخورد همراهی کنید. رپورتاژ تاثیرگذرایی بالایی دارد چرا که تبلیغات غیرمستقیمی هستند و برای مشتریان قابل اعتمادتر است و بیشتر به مطالعه آن میپردازند. با رپورتاژ میتوانید سایت و کسب و کار خود را بهتر به مردم معرفی کنید. 

مزایای رپورتاژ چیست؟

کاربران دنیای وب هرروز با تعداد زیاد بسیار زیادی تبلیغ روبرو هستند. تبلیغاتی که ماهیتّشان کم کم برای همگان مشخص شده است و دیگر مثل گذشته تاثیرگذار نیستند.به همین دلیل بود که روش های جدید تبلیغاتی مثل رپورتاژ آگهی مطرح شدند.راه هایی برای آنکه بتوانید توجه از دست رفته مخاطب را دوباره به دست بیاورید. رپورتاژ آگهی به دلیل فراگیر بودنش اهمیت بسیاری دارد و این آگهی متنی را هم در رسانه های آفلاین و هم آنلاین میتوانید منتشر کنید. یکی دیگر از مزایای رپورتاژ آگهی این است که لینک فالو به سایت شما تعلق میگیرد و بر سئو سایت شما نیز تاثیر بسیار مثبتی دارد.

معرفی برند
معرفی برند

یکی از مهترین مزایای رپورتاژ آگهی معرفی برند شماست. شما با قرار دادن آگهی متنی خود در سایت ها و کانال های پرمخاطب ،آگاهی از بازاریابی و کسب کار آنلاین خود را بیشتر میکنید.ضمن اینکه به دلیل تداوم رپورتاژ به آشنایی مشتریان با برند شما بیشتر کمک میکند.

افزایش آگاهی
افزایش آگاهی

رپورتاژ آگهی یک آگهی متنی است برای معرفی برند و آگاهی سازی مشتریان و مخاطبان از کسب و کار و یا محصول جدید شماست. این آگهی به دلیل اینکه در تمامی سایت ها و کانال های پرمخاطب قرار میگیرد ،آگاهی مشتریان و مخاطبان را نسبت به برند و محصول و کسب و کار شما بیشتر میکند.

بهبود بازاریابی
بهبود بازاریابی

انتشار رپورتاژ آگهی یکی از مؤثرترین روش ها برای بهبود سئو سایت شماست، چرا که با قرار دادن کلمات کلیدی در متن آگهی خود و گذاشتن لینک رو آن ها میتوانید از سایتی که در آن آگهی خود را قرار میدهید لینک فالو داشته باشید.رپورتاژ آگهی شما تاثیرو رتبه ی بسیار خوبی در نتایج گوگل خواهد داشت.

صرفه اقتصادی
صرفه اقتصادی

هزینه رپورتاژ آگهی نسبت به آگهی های دیگه هزینش کمتر است. در صورتی که یک رپورتاژ قوی و جذاب داشته باشید که مخاطبان را بیشتر جذب کند ، تمامی کانال ها و سایت های معتبر آگهی شما را منتشر خواهند کرد. با یک هزینه معقول کسب و کار خود را به مخاطبانتان معرفی میکنی و سئو سایت با بهبود میبخشید.

افزایش مشتری وفادار
افزایش مشتری وفادار

اگر کسب و کار شما یک رپورتاژ مناسب و متناسب با اصول اولیه سئو داشته باشید، این آگهی در نتایج گوگل منتشر میشود و در جستجوی هدفمند کاربران به نمایش گذاشته میشود. در نتیجه با این اگهی، مخاطبان شما افزایش می یابد. یکی دیگر از دلایل افزایش مخاطب این است که چون رپورتاژ در محتوای اصلی سایت قرار میگیرد ،مخاطب را بیشتر جذب میکند.

رپورتاژ مورد علاقه خود را داشته باشید.

ویژگی های رپورتاژ خوب چیست؟

رپورتاژ برای دیده شدن و جذب مخاطب برای سایت و کسب و کار شما، باید یک متن و عکس و محتوای  قوی و جذاب باشد. مهترین ویژگی خوب یک رپورتاژ متن و قالب و عکس  آن است که بینهایت تاثیر مثبتی برای دیده شدن توسط مخاطب دارد. متن رپورتاژ شما باید بیشتر دارای متن های آگاهی دهنده،آموزشی و ترفند های جذاب باشد ،چرا که اگر محتوا تماما فقط تبلیغات باشد به هیچ وجه مخاطب را جذب نمیکند. یکی دیگر از ویژگی رپورتاژ خوب این است که باید هدف مخاطبان آن سایتی که رپورتاژ خود را در آن قرار میدهید را بشناسید و متناسب با نوع قالب و نگارشی که آن سایت برای تبلیغات خود را داد و مخاطبان به آن عادت کردند ، رپورتاژ خود را طراحی کنید. برای ان کار باید به سایت مربوه مراجعه و با مطالعه محتوای و نظرات آن به خوبی هدف مخاطبان را شناسایی کنید. ویژگی خوب دیگر رپورتاژ دیده شدن آن در نتایج گوگل است. اگر شما رپورتاژ خود را در یک سایت با اعتبار سئو بالا قرار دهید ، گوگل آن را در نتایج خود برای کاربران هدفمند نشان میدهد.در آخر یکی از ویژگی های خوب دیگر رپورتاژ استفاده از کلمات کلیدی است که با توجه به لینکی که به آن ها میدهیم، میتوانیم از آن سایت معتبر یک لینک فالو داشته باشیم و این کار به بهبود سئو سایت کمک میکند.    

کجا رپورتاژ بدیم؟

مهم ترین سوالی که بعد از تمام این حرف ها به وجود میاد این است که حال ما از جچگونه میتوانیم یک رپورتاژ خوب بنویسیم و  در سایت ها منتشر کینم. برای این کار شما میتوانید با تیم ریوند تماس گرفته و در این زمینه از تیم ریوند مشاوره رایگان دریافت کنید. همین حالا برای مشاوره با تیم ما اقدام کنید. 

خدمات رپورتاژ در ریوند

تیم ریوند با توجه به سابقه و شناخت سایت های معتبر و با اعتبار بالا در گوگل ،رپورتاژ شما را به این ساید ها معرفی میکند و آن ها را منتشر میکند. تیم ریوند پس از بررسی کسب و کار و سایت و محصول شما، رپورتاژ شما را طراحی میکند. سپس آن را در سایت های معتبر برای شما منتشر میکند. تیم ریوند به بهبود سئو سابت شما و اینکه درنتایج اول گوگل دیده شود،نیز مشاوره میدهد. 

آموزش و مقالات

آخرین مقالات

برای یادگیری بروزترین مباحث رپورتاژ با بلاگ ریوند همراه باشید.