ریپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری

رپورتاژ آگهی با کمترین تعرفه

همه ما می دانیم ریپورتاژ یا همان انتشار خبر پیرامون تبلیغ برای کسب و کارمان، در رسانه های خبری از اهمیت بالایی برخوردار است. ریپورتاژ آگهی را می توان یکی ازموثرترین عوامل تبلیغاتی در دنیای دیجیتال برای فراخواندن کاربر جدید دانست، از دیگر مزیت های ریپورتاژ آگهی می توان به بک لینک های با کیفیت که موجب افزایش رتبه گوگل در کنار بهبود سئوی سایت می باشند، اشاره کرد!
حالا وقت این رسیده شما نیز با کمترین هزینه شروع به ساخت ریپورتاژ خبری کرده و از پشتیبانی کامل ریوند در این امر بهره ببرید.

چرا خدمات ریپورتاژ‌ آگهی ریوند

چون ساعت‌ها در زمان و تا 20% در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کنیم. به علاوه، مطمئن می‌شویم مقاله شما هم جذاب و هم از نظر سئو بهینه است.

نوشتن متن ریپورتاژ آگهی

مشاوره و پشتیبانی ریپورتاژ در ریوند

ریوند از لحظه شروع نوشتن ریپورتاژ کنار شما می باشد و تا زمانی که فیدبک های مورد نظر را دریافت کنید شما را پشتیبانی می کند.

سایت های خوب ریپورتاژ

بهینه ترین متن ریپورتاژ آگهی در ریوند

ریوند شما را در هر چه بهتر نوشتن متن آگهی پیرامون ریپورتاژ, بهینه سازی ریپورتاژ و لینک سازی اصولی با انتخاب کلمات کلیدی مناسب همراهی خواهد نمود.

ریپورتاژ ارزان

کمترین هزینه انتشار ریپورتاژ در ریوند

ریوند با توجه به همکاری گسترده ای که با سایت های خبری دارد، توانسته زمینه ساز کاهش نرخ ریپورتاژ برای شما همراهان گرامی باشد.

بهترین سایت های ریپورتاژ خبری

معتبر ترین سایت های ریپورتاژ در ریوند

ریوند توانسته در تمام سایت های معتبر که مرتبط با کسب و کار شما نیز می باشند, ریپورتاژ مورد نظرتان را با بالاترین بازخورد و بازدهی انتشار دهد.

تعدادی از سایت های مناسب ریپوتاژ آگهی

خدمات ریوند

خدماتی که همراه با بسته‌های رپورتاژ آگهی ریوند ارائه می‌شود
 • نمناک
 • نی نی سایت
 • فارس نیوز
 • بیتوته
 • عصرایران
 • فرارو
 • و …

خدمات ریوند در حوزه ریپورتاژ‌ آگهی

خدمات ریوند

خدماتی که همراه با بسته‌های رپورتاژ آگهی ریوند ارائه می‌شود
 • ارائه مشاوره برای انتخاب پکیج رپورتاژ
 • ارائه مشاوره برای کپی رایتینگ رپورتاژ
 • تحقیق کلمات کلیدی اصلی
 • مشاوره بهینه سازی متن رپورتاژ
 • بهینه سازی انکرتکست ها در متن رپورتاژ
 • انجام هماهنگی های لازم برای انتشار رپورتاژها
 • ارائه تخفیف روی رپورتاژها تا 20%

سوالات متداول در مورد ریپورتاژ خبری ریوند

رپورتاژ آگهی یا تبلیغ خبری چیست؟

به مقالاتی که توسط شما در سایت های معتبر، مرتبط با کسب و کار خود و اتفاقات پیرامون می‌انجامد رپورتاژ خبری می‌گویند. با این کار شما به معرفی برند خود در راستای آشنایی محصول ها و یا خدمات قابل ارائه پرداخته و حتی آموزش های مورد نیاز به مشتریان را در اختیار آنان قرار می‌دهید، در آخر این را بدانید که هرچقدر ریپورتاژ بیشتر به دل مخاطب بنشیند تاثیر بیشتری خواهد داشت .

نقش رپورتاژ درافزایش آمار بازدید و فروش از طریق وب سایت چگونه است ؟

عموما یک رپورتاژ خوب می تواند بعد از انتشار در سایت های معتبر و پر بازدید، عامل آشنا شدن کاربران بی‌شمار در کنار جذابیت بیشتر برای وب سایت شما باشد که در بعضی مواقع ریپورتاژ به فروش نیز ختم می شود.

رپورتاژ در بهبود سئوی سایت تا چه حد حائز اهمیت است ؟

 همانطور که سئو نقش نان شب را برای وب سایت بازی می‌کند، رپورتاژ هم مانند سوخت برای سئو تاثیر گذار است. با توجه به تاییدیه ای که وب سایت های خبری با بک لینک به سایت شما می‌دهند

بله، انتشار رپورتاژ در سئو تاثیر مستقیم دارد. با توجه به اینکه لینک سایت شما در وب سایت های بزرگ قرار می‌گیرد و این لینک به معنی تائید کار شما توسط این وب سایت هاست، گوگل اعتبار بیشتری برای سایت شما قائل خواهد شد و رتبه آن را در جستجوهای مرتبط افزایش می‌دهد.

آیا خودمان قادر به ارسال رپورتاژ در این وب سایت ها هستیم؟

بله، شکی نیست که خودتان هم می‌توانید مستقیماً با این وب‌سایت‌ها وارد مکاتبه شوید. اما در نهایت، این کار نه تنها هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت، بلکه به احتمال زیاد، محتوای شما نیز از نظر سئو تاثیرگذاری کمتری دارد.

چرا باید ریوند را به عنوان مجری رپورتاژ خبری خود انتخاب کنم؟

ما با اکثر سایت های ایرانی همکاری دارد و یک مجموعه متنوع و گسترده از آنها را به شما ارائه می‌دهیم. به علاوه، یک تخفیف خوب نیز بر روی بسته های خود به شما می‌دهیم. مساله دیگر، تسلط تیم ریوند بر بحث بازاریابی و سئو است. ما در انتخاب سایت های مناسب، نوشتن متن مناسب و ایجاد بک لینک های موثر همراه شما خواهیم بود و مشاوره های لازم را به شما می‌دهیم. آخرین نکته اینکه اساس کار ما بر پایه شفافیت و صداقت است. بنابراین می‌توانید به عنوان یک همکار خوب روی ما حساب کنید.

آیا تیم ریوند می‌تواند متن رپورتار آگهی ما را آماده کند؟

بله، در ریوند نویسندگان حرفه ای وجود دارد که تخصص آن ها کپی رایتینگ می باشد، در صورت نیاز شما می توانند متن رپورتاژ را آماده کنند و یا متن رپورتاژ را ویرایش نمایند. متن هایی که توسط تیم ما آماده سازی می شود بر اساس و اصول سئو آماده می‌شود، با بازدهی بالا که این منون دارند برای موتور های جستجو و افزایش کلیک کاربران کارساز می باشد، باید یادآور شویم که این امر دارای هزینه جداگانه می‌باشد.

سود ریوند از انتشار آگهی‌های سایت ما چیست ؟

همانطور که می‌دانید ریوند یک آژانس بازاریابی است، ما با انتشار رپورتاژ آگهی ضمینه ساز دریافت تخفیف از وب سایت ها برای شما مشتریان خود می‌شویم که این موجب رضایت شما می‌باشد، بجز تخفیف که بخش کوچکی از مزیت های انتشار رپورتاژ در ریوند است، که شما با انجام ریپورتاژ در ریوند می توانید از عواملی مانند: صرفه جویی در زمان، پشتیبانی و مشاوره نیز بهره ببرید. ریوند نیز با توجه به سفارش گذاری های بالایی که در وب سایت ها انجام از حق پاداش برخوردار می‌شود. ما در ریوند معتقدیم هیچ سودی بالاتر از رضایت شما عزیزان نیست.

تخفیف تعرفه های رپورتاژ چطور محاسبه می‌شود؟ آیا امکان ارائه تخفیف بیشتر بر‌ روی ریپورتاژ امکان پذیر است؟

تعرفه های قابل ارائه در ریوند، شامل بیشترین تخفیف و کمترین هزینه برای شما مشتریان عزیز می‌باشد. اما شما مشتریان عزیز می‌توانید از بسته های ترکیبی برای کسب و کار خود استفاده کنید، این امر زمینه ساز تخفیف هرچه بیشتر برای شما می‌باشد. شما عزیزان می توانید با استفاده از ریپورتاژ بیشتر در کمپین های مورد نظر از تخفیف های بیشتری برخوردار شوید.

مدت زمانی که از سفارش تا انتشار ریپورتاژ می‌انجامد چقدر است؟

ما در ریوند بعد از تایید شما، با توجه به زمان مورد نظر رپورتاژ مورد نظر شما شروع به انتشار رپورتاژ در سایت ها می‌کنیم.

 

آیا امکان سفارش گذاری رپورتاژ در حال حاضر و انتشار آن در زمانی دیگر می‌باشد؟

شما بعد از سفارش گذاری رپورتاژ مورد نظرتان، می‌توانید تا 7 روز کاری زمان انتشار خودتان را انتخاب کنید و به کارشناسان ما زمان مناسب آگهی خودتان را اطلاع دهید.

 

آیا امکان انصراف رپورتاژ آگهی وجود دارد؟

با توجه به پرداخت لحظه ای و رزرو فضای مورد نظر برای رپورتاژ شما، این امکان وجود ندارد که شما از اجرای رپورتاژ آگهی خود انصراف دهید. ما مجری قوانین سایت های انتشار ریپورتاژ می‌باشیم

اگر بخواهیم تعداد زیادی رپورتاژ انتشار دهیم، چقدر تخفیف به ما تعلق می‌گیرد؟

با توجه با نوع سفارش گذاری و تعداد سفارش شما، امکان ارائه تخفیف بیشتر امکان پذیر می‌باشد. برای استعلام کمپین مورد نظر خود با مشاوران ما در تماس باشید.

آیا امکان مشارکت و همکاری در رپورتاژ های خبری، با برندهای دیگر امکان‌پذیر می باشد؟

با توجه به نوع کسب و کار شما امکان این می‌باشد که در یک رپورتاژ با کسب وکار های دیگر متن خبری خود را آماده سازی نمایید.

با بلاگ ریوند بیشتر با دنیای تبلیغات اینترنتی آشنا شوید

در حال بارگیری نوشته ها...